Rekomendacje

Z Basią Blaczkowską współpracowałem prawie 10 lat. Była redaktorką, korektorką i sekretarzem redakcji w prowadzonym przeze mnie wydawnictwie. Zawsze ceniłem jej wiedzę o języku, skuteczność działania i zaangażowanie. Dzięki temu bez obaw powierzyłem jej dodatkowe obowiązki związane z koordynacją kolejnych wydań książkowych. To ona stworzyła obowiązujące u nas zasady wydawnicze, które znacznie usprawniły pracę autorów i całego zespołu redakcyjnego. Po prostu – profesjonalistka. 

Daniel Sokołowski

były dyrektor wydawniczy Presscomu, prezes zarządu Stowarzyszenia NURT

Jak do tej pory jej i moje ścieżki zawodowe przecięły się dwukrotnie. Za każdym razem współpraca z Kasią układała się fantastycznie. Bystra, rzetelna, słowna, terminowa, dokładna, pogodna, sumienna, wnikliwa. Ma jedną wadę: jest jedna.

Adam Chabiński

redaktor naczelny „PC Formatu”

Kasia przygotowywała dla naszej agencji artykuły kontekstowe oraz informacje prasowe dla dużych klientów biznesowych. Mam pełne zaufanie do jej doświadczenia i talentu – znakomicie posługuje się piórem, ma wyjątkową lekkość pisania i wyczucie stylu. Wie, jak pisać, i wie, o czym, gdyż jej teksty poparte są szerokim researchem. Słów używa świadomie i z wdziękiem. Współpraca z Kasią to czysta przyjemność!

Matylda Jellinek

partner agencji HIGHLITE

Z Kasią Bielińską współpracuję od ponad dekady. Przygotowywane przez nią artykuły są rzetelne, na wysokim poziomie językowym i – co w branży wydawniczej ważne – zawsze na czas. Jej teksty cechują: dbałość o szczegóły, wnikliwe ujęcie tematu oraz obiektywizm. 

Jacek Orłowski

redaktor naczelny „IT w Administracji”

Kasia przez dwa lata była sekretarzem kierowanej przeze mnie redakcji magazynu fotograficznego „CHIP Foto-Video Digital”. W tym czasie przekonała nas, że umie szukać tak, aby znaleźć, a do tego nie tylko potrafi stworzyć znakomity tekst, ale również zaplanować pracę całego zespołu. Jednym słowem człowiek orkiestra, a o takich coraz trudniej.

Przemysław Imieliński

redaktor naczelny portalu Fotografuj.pl

Blisko współpracowałam z Basią przez 8 lat i był to świetny czas. Jej redaktorska intuicja i wiedza dawały mi komfort pracy. Miałam pewność, że artykuły, które publikujemy, pod względem językowym są dopracowane i dokładnie wyrażają to, co chcemy przekazać.   

Zdolność docierania do istoty treści i poprawiania tekstu w takim zakresie, jak potrzeba, to cecha, którą szczególnie u Basi lubiłam. Ma wyjątkową umiejętność rozumienia i wyjaśniania nawet zawiłych zagadnień językowych. Każdemu naczelnemu życzę współpracy z takim profesjonalnym redaktorem. 

Paulina Wiśniewska

redaktor naczelna „Finansów Publicznych” 

Niezależnie od tego, czy pisze reportaż o dziewczynach zafascynowanych nowymi technologiami, rozmawia o tym, jak buduje się markę Wrocławia, czy kreśli socjologiczny portret kina Nowe Horyzonty, zawsze jest to napisane z iskrą, mądre, wnikliwe. Kasia ma dar znajdowania niezwykłych ludzi i rozmawiania z nimi, ma też nosa do ciekawych tematów i świetne pióro. Znakomita dziennikarka!   

Dorota Wodecka

przed laty redaktorka magazynu „Gazety Wyborczej Wrocław”, reportażystka, autorka książek  

Skontaktuj się z nami

Masz pytania? Chcesz nawiązać współpracę? Nic prostszego – napisz. 

Adres e-mail

kontakt@szkoladziennikarza.pl

social media